Тротуарна плитка

Тротуарна плитка своїми рукамиТротуарна плитка – це сучасний, універсальний оздоблювальний матеріал, який широко використовується в ландшафтному дизайні. Тротуарну плитку використовують для мащення прогулянкових та садових доріжок, обмостки, площадок заміських будинків, котеджів та дач. Також для встановлення тротуарів, площадок та проїжджої частини біля офісів, житлових приміщень, автозаправок стоянок та торгових комплексів.

Сучасні технологій при виробництві тротуарної плитки, дозволяють досягти неймовірної міцності та надійності цього матеріалу. Також тротуарна плитка має ряд переваг над бруківкою та асфальтовим покриттям. А саме плитка коштує значно дешевше, а по технічним характеристикам: зносостійкості та ударостійкості вона не поступається кам’яній бруківці, Вона на відміну від асфальтового покриття більш гармонійно вписується в дизайн присадибної ділянки, або архітектуру міської вулиці.

Дякуючи водо-відштовхуючим властивостям вона не втрачає своїх властивостей навіть взимку. Висока теплостійкість не дає змогу льоду та снігу втриматись на поверхні. Завдяки шершавості є хороше зчеплення зі взуттям. Дизайнер при реалізації своїх творчих ідей в ландшафті має змогу скористатися широкою кольоровою гамою, різноманіттю форм та фактури. А при пошкодженні однієї, або цілої ділянки плитку легко відремонтувати, замінивши її на нову.

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *